| Annonim20 a întrebat:

Vreau sa imi recomandati cele mai bune jocuri,gen Sport, Racing.Precizez ca jocurile cu masini imi plac cel mai mult acelea in care poti sa te plimbi liber, dar pe langa acestea puteti sa imi recomandati si altele.Multumesc!

2 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Sincer jocul acela care poti sa te plimbi liber este GTA!
Jocuri cu masini ar fi toata gama larga de Need for Speed si Formula 1!

| Annonim20 explică (pentru Cezar):

Nu este doar un singur joc cu masini in care te poti plimba liber. TDU iti spune cv? Credeam ca o sa imi spuna cineva alte jocuri pe care nu le stiu, sau pe care nu le-am jucat, dar pe care merita sa le joc.