| NoNamemartes a întrebat:

Salut TPU, vreau sa imi recomandati si mie un calculator de gaming pana in 15-16 milioane care sa pot sa filmez minim cs go cu el, nu vreau pise vreau un calculator cu tot cu carcasa adica stiti la ce ma refer, asta ar merge sa filmeze fara probleme cs go? http://altex.ro/......dr3-linux, ma recomandati-mi voi, Dau o mare funda!

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 15-16 milioane de lei poti gasi ceva ultra rapid si sofisticat, dar ma indoiesc ca ai de unde face rost de atata banet, ori tatal tau este miliardar?

| NoNamemartes explică (pentru Violleta2022):

Mai astept raspunsuri dar, nu de genu asta! rolling on the floor

| NoNamemartes explică (pentru NoNamemartes):

Nu trebui neaparat 15-16 milioane am zis suma maxima suma minema 7 milioane, da tot la 16 milioane cred ca raman!

| ElSueno a răspuns (pentru Violleta2022):

Te rog frumos sa nu mai comentezi pe aici daca n-ai habar despre ce vorbesti. Cu 16 milioane (1600 de lei) nu gasesti nimic performant, poate doar ceva care sa ruleze Minecraft si CS GO in 80 FPS cu setarile pe Low.

| Violleta2022 a răspuns (pentru NoNamemartes):

Mesaj dublat

| Violleta2022 a răspuns (pentru ElSueno):

Mai oameni buni, ma refer exact la 15-16 milioane cat ai scris tu, nu 15-16 mii sau sute. Ai scris MILIOANE! Deci, o gramada de bani de case, nu de computere. Ce naiba, banii s-au schimbat de o gramada de ani si voi inca folositi milioane, ce puteti cumpara cu milioanele alea vechi? Si unde mai puteti cumpara cu ei?

| NoNamemartes explică (pentru ElSueno):

Ce nab esti rolling on the floor

| ElSueno a răspuns:

Eu iti recomand acest calculator, este la reducere http://mediagalaxy.ro/......2gb-ubuntu

| NoNamemartes explică (pentru ElSueno):

Mai astept raspunsuri!