| excesiv a întrebat:

Vreau sa ma ajute si pe mine cineva! Am o placa video ATI Radeon x1550 de 512Mb si as vrea s-o schimb cu una mai noua si mai buna in special pentru gaming! am procesor Intel Dual Core 2, 4 GHz, 2 Gb ram! Cam ce placa video imi suporta configuratia actuala! Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| VideoGame a răspuns:

Uite un site cu placi video au si preturile http://www.tigerdirect.com/......Search.asp dar parea mea este ca din ce spui tu asta e buna daca esti dispus sa bagi bine ca, costa vreo 440 roni...Bft si vezi ce iti iei:D

| excesiv explică (pentru VideoGame):

Ms dar am o problema cu placa asta video.mi s-a stricat cooler-ul si tin pc invers acum i-am pus centralu sub ea si de-aia vreau s-o shimb am gasit cv pe net nVidia geForce 210 de 512 si si ddr2 exact ce-mi trebuie mie dar asta e prea eftina 109 ron o fi buna?

| VideoGame a răspuns:

E la mana a 2?

| VideoGame a răspuns:

Ori cum frate o placa video super buna este nVidia GeForce 6600 GT nu pot sa-ti dau exact un site de unde sa cumperi dar cauta ca sigur gasesti.Sami zici ce ai mai facut...