| aditzache123456 a întrebat:

Vreau sa-mi dati si mie niste jocuri tari de browser...sau jocuri mici dar distractive pentru PC =] Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| bogdan2091 a răspuns:

Jocuri mici si distractive pentru PC (prin donwladare): plants vs zombies, insaniquarium deluxe, farm frenzy 1, 2, 3, feeding frenzy, 1, 2, fish tales, halo combat evolved iar ONLINE de browser: papa pankeria, papa pizzeria, street sesh 1, 2, papa burgeria sau poti cauta pe site-ul de jocuri Y8 bafta happy

1 răspuns:
| MyHappySmile a răspuns:

Incearca www.jocuri-gratuite.com. Ai mai multe categori de la jocuri distractive, jocuri de aventura etc.