| ROby88448 a întrebat:

vreau sa-mi fac un canal pe youtube.Am un xbox 360 doar ca am vazut unii gameri ca filmeaza jocuri direct pe xbox 360. Doar ca nu stiu cu ce filmeaza.Cu o camera de filmat, cu un program de pe xbox 360? Va rog dati-mi explicatii si metode cum sa accesez programele sau etc...

3 răspunsuri:
| AlexShadow26 a răspuns:

Ai nevoie de o placa de captura si sa conectezi xbox-ul la pc sau in cel mai rau caz incearca sa cauti o camera video buna si un trepied

| ROby88448 explică (pentru AlexShadow26):

Mersi doar ca imi poti da un link cu o placa de captura ieftina si buna? Iti dau funda!