| Cenation a întrebat:

Vreau sa stiu daca este posibil sa joc GTA 5 la rezolutie 1920x1080 cu un frame rate de 60fps constant(sau macar minim 45fps constant)cu un AMD FX8320, AMD Radeon R7 370 4GB si 8gb de RAM. Daca da,care sunt setarile(nu conteaza daca sunt toate low,de exemplu)? Nu ma pricep la potrivirea setarilor, iar pe internet nu gasesc nimic!
Funda!

Răspuns Câştigător
| Chevyn a răspuns:

GTA se poate juca aproape si pe cele mai praf pc sa zicem. Pe ULTRA LOW! Deci o sa-ti mearga joaca-te fara probleme

1 răspuns:
| SamyBro a răspuns:

20-30 fps slab pc