| MonicaPis a întrebat:

vreau sa stiu si eu cum schimb parola la microvolts? va rog raspunsuri adevarate (sau aca nu stiti dati-mi un cont de lv mai mare pe idul de mess monicaregina2000)multumesc raspunsurile si conturile primesc funda!

Răspuns Câştigător
| Al3xUtZu08 a răspuns:

Deci ca sa poti sa schimbi parola de la microvolts trebuie sa faci urmatoarele :
-te loghezi
-dai sus unde ai imaginea la profil la My account
O sa-ti apara ceva cu Change PAssword scrii parola pe care o ai acum, dupa scrii parola pe care o vrei si dupa o mai scrii inca odata si gata. Sper ca ti-am fost de ajutor. fundita?big grin