| Mytzyca a întrebat:

Va roog spuneti-mi cum sa imi schimb parola de la un id de mess ca prin intrebari nu mai vreau ca imi stie o colega raspunsurile si poate sa imi schimbe si ea parola stiti vreo alta metoda? dau funda pls ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Magoo88 a răspuns:

1) Deschizi Yahoo Messenger
2) Intri in E-mail (plicul dreapta sus la messenger)
3) Click pe Hi, numeletau (stanga sus) -> Account info
4) In fereasta noua deschisa introduci parola ta curenta de messenger -> enter
5) Dupa ce ai apasat enter, se va deschide alta pagina in aceeasi fereastra, si la Sign-In and Security vei gasi Change your password (Schimba parola ta) pe care vei apasa click
6)In prima casuta vei adauga parola ta curenta iar in celelalte 2 parola noua cu care o vei schimba pe cea curenta
7)Save

4 răspunsuri:
| Adryan657 a răspuns:

Da
te conectezi
dai sus la messenger-my account info
o sa intre pe net undeva la account information
dai la change your password
scrii parola curenta si dupa pe cea nou de 2 oribig grin

| Alexitator a răspuns:

Ce e ma? tie frica de parola ta?

| Elenika a răspuns:

Intrii pe yahoo.com si te loghezi.mergi undeva pe la account info. si acolo poti sa-ti schimbi si intrebarile.

| Bitzzzz a răspuns:

Messenger
My account info intri acolo bagi parola. apoi dai change you password

fundita te rogkiss