| VladButaciu a întrebat:

vreau sa va dati cu parerea despre www.zonamea.com, vreau sa-mi cumpar un host de metin2 de la ei si nu stiu daca sunt pe bune sau sunt pentru teapa avand in vedere ca la 10 euro minimu pretului ofera cam prea multe si m-am interesat putin despre ei si am vazut cate-va pareri proaste despre ei ca si cum le-ar fi trimis un key logger in pc si le-au spart Y! M, nu stiu ce sa fac sa cumpar sau nu avand in vedere ca doar prin Y! M se poate da bani eu stiu ca o firma serioasa ar trebui sa aiba un cont in banca si mai multe ma rog, astept parerea voastra (Funda) :D

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Eu unu nu te sfatuiesc sa iti cumperi un host de la ei... sunt alte situri mai bune.

| VladButaciu explică (pentru OnuOnulică):

Da intr-adevar dar are rami buni si multe lucruri care alte site-uri nu au de aia vreau sa stiu tongue daca e cu teapa sau nu, ca am vazut ca au parca mai jos 2 metinuri private cunoscute in Romania care achizitioneaza pachete de la ei dar poate sa fie si fake in caz de o sa cumpar de proba am sa filmez totul ca sa fie dovadatongue oricum mersi mai astept raspunsuri sa vad ce parere mai au si alti

| kingk0bra a răspuns:

Salut,frate nu face greseala sa faci host acolo nu te mai lua dupa alti care zice ca e bun, eu le-am dat 5 euro pentru un metin la oferta si nu mi la facut, am luat teapa zonamea.com e teapa