| robytiger a întrebat:

As dori si eu o parere despre modelul BMW 320i e90(130 cp sau 150cp).Am un buget de pana in 5500 de euro si m-am gandit la acest model insa vreau sa stiu daca este fiabila, cat consuma si daca merita sa o cumpar avand in vedere ca este cam la limita pretului si o gasesc fara dotari prea multe.(mentionez ca o cumpar din Germania)

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Ca model e ok motorizare 2.0 150 cp in 4 cilindri cu un consum 10.7 in oras, 5.6 extra urban si 7.4 mixt consum dat de producator. Costuri de intretinere nu sunt chiar asa mari ca la un bmw diesel. Atentie prin cine cumperi masina daca ti-o aduce cineva poate sa iti dea teapa la bani si masina cu mici probleme. Daca esti cunoscator de marca si ai idee cum sta treaba cu mecanica o cumperi personal din Germania ca sa fii sigur. In ziua de azi nu poti avea incredere in nimeni.

1 răspuns: