| PandoraMVNaomi a întrebat:

vreau sa va intreb de ce nu imi merge jocul MicroVolts bine imi tot tremure va rog careva daca poate sa ma ajute, uneori ma gandesc ca nu l-am downloadat bine dar am tot incercat si tot la fel(imi tremura) va rog un sfat de la oricine. sad

Răspuns Câştigător
| GaBiTuLForEver a răspuns:

Pai verifica cerintele minime la Micro Volts, apoi verifica ce placa video, processor ai tu.Nici mie nu imi merge MicroVolts m-am jucat la un prieten e foarte tare dar m-am dezamagit cand am vazut ca nu merge...

| PandoraMVNaomi explică (pentru GaBiTuLForEver):

Ms foarte mult pentru raspunsul tau asa o sa fac. happy

1 răspuns: