| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri frumoase gen de fete asa dar fara sa-mi fac cont si alte alea.

Dau funda! :* [ Cat mai repede raspuns daca se poate ]

Răspuns Câştigător
| PeleuMirunaNicoleta a răspuns:

Polyvore-Sa crezii tinute
Stardoll-Multe chestii interesante!
Imvu
Sau daca ai facebook, gasesti si acolo o multime! Funda?

6 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

Gugal e prietenul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceva niste jocuri fara virusi daca aveti si online dar sa nu aiba virusi.

| MihaiGe a răspuns:

Lady popular sau imvu sunt jocuri de fete in care poti sa iti personalizezi personajul.
Bafta!

| ElFenomeno a răspuns:

Poti cauta direct pe net jocuri pentru fete online si o sa-ti apara diverse jocuri sa imbraci fete, vedete, sa machezi, sa coafezi si multe altele...:-)

| dellyutzaa a răspuns:

Poti cauta direct pe net jocuri pentru fete online si o sa-ti apara diverse jocuri sa imbraci fete, vedete, sa machezi, sa coafezi si multe altele...:-)

| anonim_4396 explică (pentru dellyutzaa):

Stiu dar faza e ca au virusi happy