| Stefanutz07 a întrebat:

vreau si eu niste jocuri naruto care se pot juca pe pc cu emulator, primul raspuns bun funda.

1 răspuns:
| alexmada a răspuns:

Salut!
Deci ia-ti emulatorul ppsspp pentru pc
Apoi ia-ti jocul naruto shippuden:kizuna drive de pe siteul uloz.to il descarci iso sau cso intri in emulator gasesti folderul in care l-ai bagat dai pe el si joci
Si daca ai telefon mai bunicel cu android cauta pe google play tot ppsspp descara varianta free albastra si la fel descarci dupa uloz.to sau le copiezi pe alea din pc si asa vei juca jocuri de psp si pe telefon si pe calculator