| Costi21FTW a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cate Kg trebuie sa aiba bagajul de mana in avion si cam cum trebuie sa arate acea geanta de mana ca sa o pot lua. Iar in ea imi voi pune haine, incarcatoare boxa portabila castile si telefonul. Este interzis ceva de aici sau pot trece, stiu ca nu e categoria dar aici se raspunde mai repede.

Răspuns Câştigător
| Darky000 a răspuns:

Salut Costi21FTW Bagajul de mana trebuie sa aiba maxim 10kg, dupa 10kg trebuie sa platest, "Incarcatoare boxa portabila castile si telefonul" trebuie sa le scoti si sa le pui pe banda sa le verifice, Si nu, poti lua chestile alea.
Bagajul de mana ar trebui sa arate asa : 55 x 40 x 20 cm