| AlexuzZzu a întrebat:

Vreau si eu sa stiu ce bonusuri miar trebuii pentru crescut adica ce bonusuri bag pentru itm pvm la warr pe puteri mental.
Vreau sa stiu fiecare itm in parte ex:
Papuci=
scut=
colier=
armura=
bratara=
coif=

Răspuns Câştigător
| TinK0de a răspuns:

Depinde unde cresti:
Neaparat iti trebuie pv pe orice item, si imun pe scut.
Dupa sansa experienta si drop yang pe colier, papuci si scut
Si acum depinde unde cresti. Daca cresti la orci iti trebuie orci.
Daca cresti in Dt si Catacomba iti trebuie vampir.
Daca cresti in v3, v4 iti trebuie diavol(Esti mort fara 80 diavol cel putin.)
Daca cresti in mapele beta iti trebuie orci si eso.
Pentru pietre din padure iti trebuie pv, critica si patrundere si neaparat oriunde te duci ai nevoie de imun pe scut si niste hh n-ar strica. Funda?

| AlexuzZzu explică (pentru TinK0de):

Spune-mi mai exact ce sa bag pe itm la un caracter mental de lvl 42 si eu iti dau funda!
Poti scrie asa:
Papuci:.........bonusurile ok? Dar as vrea pentru toate itm care stii si primesti funda cu felicitari!

2 răspunsuri:
| AlexuzZzu explică:

Eu am lvl 42 si miar trebuii niste bonusuri pentru acest lvl. Daca tu imi spui ce sa pun mai exact pe iteme eu iti dau funda cu felicitari