| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

vreau si eu sa stiu de ce ps4 e mai bun ca xbox one.

5 răspunsuri:
| HeeVTM a răspuns:

Ps4 nu este mai bun. Toata lumea zice ca ps4 e mai bun ca pe xbox trebuie sa platesti un abonament sa te joci multiplayer. ( xbox live gold) iar pe ps4 nu trebuie. Oricum xbox power!

| Yulian_Crystian_1995_Sjwv explică (pentru HeeVTM):

Si pe ps4 platesti abonament multi spun ca pe ps4 are grafica un pic mai buna decat pe xbox decat pe ps4 plus e gratis sa joci online

| Yulian_Crystian_1995_Sjwv explică (pentru Yulian_Crystian_1995_Sjwv):

Dupa tine cam cat crezi ca este un ps4 plus singurul cae nu-l gasesc pe eMAG e rar de ce oare

| Yulian_Crystian_1995_Sjwv explică (pentru Yulian_Crystian_1995_Sjwv):

Sincer mane, ma asteptam sa-mi dai tu raspunsul nu dar chiar nu inteleg asta vad ca este rar o fi din cauza ca poti juca online gratuit si de asta o fi rar ma gandesc eu

| DarthNiger a răspuns (pentru Yulian_Crystian_1995_Sjwv):

Vorbesti singur cumva?