| CoSmYn12 a întrebat:

Vreau si eu un antivirus bun, ma puteti ajuta dau funda, multumesc anticipat.happy

3 răspunsuri:
| RaZoR2 a răspuns:

Descarcati avira sau avast

| AndreiGabi a răspuns:

Ehe,eu am si un Kasperski caruia ii pot obtine licenta free + alte antivirusuri.Le las pe privat daca inca ai nevoie...

| LittleMissCupcake a răspuns:

OOOHH cel mai bun anti virus dintre toate este Kasperski. Am si eu. Nu intra absolut NICI MACAR UN VIRUS, poti sa intri linistit pe orice site, anti virusul asta se ocupa de TOT. Intr-adevar, este putin mai scump, dar se merita pe deplin.