| ForLife a întrebat:

:X happy... Caut niste servere de Counter-Strike care au niste posturi de admine libere happy Am experienta necesara daca e careva sa aiba un sv si sa aiba nevoie de admin de incredere contactati-ma la Y! Mess : headshot_tinkode

3 răspunsuri:
| HeLps a răspuns:

Am Eu Un Sv Dar Nu E Asa Populat Sincer Sa Fiu Nik Nu Pre Lam Deschis... Dac Te Intereseaza lasa Un Mesaj

| ForLife explică (pentru HeLps):

Da spune-l happy O sa-l fac eu popular app de mod e Normal? surf. Deathrun?

| sk0rpaNNN a răspuns:

Daca doresti am si eu serverul meu e 30/32 tongue admini capabili owneri intelegatori tongue dar dau admine doar pe redirecte :-s daca vrei vreun post da-mi add pe mess : nomercy.killish serverul e Twist.cs16.ro