| Poe a întrebat:

Salut TPU
Ziceti-mi va rog frumos niste jocuri care sa-mi mearga pe :
2. 80 Ghz
256 MB Video
1 GB Ram
Sa nu fie de strategie, sa fie ceva gen : shooter, simulator, gen GTA chiar, mersi anticipat si cine imi da jocu/rile cele mai fain/e are funda happyhappyhappywinking

Răspuns Câştigător
| kaTTsu a răspuns:

Frumos ghz, dar praf placa video si putini rami. ti-as recomanda ca shootere: max payne(shooter) Serious Sam(shooter) Sacred2:Fallen angel(e bestial jocu), guilty gear x2 (e gen mortal kombat, dar mult mai atent la detalii e chiar captivant), gen gta => Scarface, incearca mafia 2(dar da tot la minim ma indoiesc ca iti va merge, dabea mi-a mers mie pe 512 mb video si 2 gb ram, dar aveam 1. 8 ghz, Driver parallel lines (e un joc bestial cel mai reusit freeroaming parerea mea.) P. S Nu am nevoie de funda incercam sa te ajut.

1 răspuns:
| Poe explică (pentru kaTTsu):

Mersi, Mafia II l-am incercat, si nu-mi merge, o sa incerc celelalte