| GulDan a întrebat:

Ziceti-mi si mie jocuri de strategie frumoase! Mersi!

Răspuns Câştigător
| Hevnoraak a răspuns:

Company of Heroes
(cel mai bun joc de strategie)
Company of Heroes Opposing Fronts și Tales of Valor.
Age of Empire
Age of Empire II
Age of Empire III și expansiunile.
Earth 2150 Last Souls.
Red Alert 2 Yuri's revenge.
Empire Earth 2

6 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Red aler 2, red alert yuri's revenge, red alert 3 si red alert 3 uprising

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conquiztador. Sa ai o seara frumoasa.

| DeluxeGroup a răspuns:

Age of empire I, II, III
SudoKu

| Covery a răspuns:

Rome Total War(are si expansiuni) Empire Total War, Medieval 2 Total War, Shogun 2 Total war... Company of Heroes

| Nimigean_Aurora_1994 a răspuns:

MarketGlory este unjoc de strategie, in care aveti posibilitatea de a va converti moneda virtuala in bani reali. Este unul dintre putinele jocuri de business in care sunteti rasplatiti pentru activitatea zilnica. Va las link.ul pentru a va inscrie :

http://www.marketglory.com/strategygame/NLAurora

PS: Parola trebuie sa contina o litera de tipar, un "semn" (@,$, %...), si cel putin o cifra.

| KataSB99 a răspuns:

Incearca Age of empires 2 sau Age of empires 3 E superbig grin