| MariuS88c a întrebat:

Salut tuturor am o intrebare legata de Counter Strike Global Offensive.
Doresc sa il cumpar cu 2 paysafecraduri : unul de 10 euro si unul de 5 euro.
Jocul costa 10 euro si 99 centi mai pe scur 11 euro.
Am cumparat cu 50 de lei un paysafecard (omul spunea ca este de 11 euro si 60 de centi.)dar cand am bagat pin-ul imi spunea ca mai trebuie sa adaug 32 de centi.
Iar acum intrebarea mea este urmatoareabig grinaca mai adaug supliment un paysafecard de 5 euro(nu este mai mic.)restul de 4 euro ce se intampla cu ei?
O sa pot sa ii scot? Si nu nu prea vreau sa ii donez in joc.

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Aia raman pana cand ii folosesti.Nu cred ca ii poti scoate doar daca ai vreun cont paypal si vorbesti cu suportu sau ceva de genu. Dar puteai sa cumperi de pe kinguin cu vreo 8 euro. Eu am platit si a doua zi am primit digital key-ul pe email...