| Dasca a întrebat:

Salut tuturor! Am o intrebare pentru cei pasionati de Counter strike! Eu joc Counter-strike, Zombie-Mod, si cand vreau sa imi iau Gauss Weapon imi iese din cs. De ce? Ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| angelblue a răspuns:

Deci frate
la comenzi scrie asa : ceva de genu sa iesi din counter este pen-ultimul sau ultimul de la settings si dai acolo si iti alegi un buton mai bine sa lasi acolo nr F12 ca nu iti trebuie doar happy

| Dasca explică (pentru angelblue):

Frate nu ai inteles, la Zm, cand imi hai gauss ma scoate din cs

| angelblue a răspuns (pentru Dasca):

Doar la zm? daca da inseamna ca adminii sau server ti-au bagat bugu ala pe ip big grin scuze soarta daca nu vrei sa intelegi soarta