| Rapidistu07 a întrebat:

Salut tuturor am si eu o problema am un patch fifa 07 se v14 si cand dau sa intru in el nu intra nu se mai intampla nimic, daca stie careva va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| tPuManagement a răspuns:

Daca vrei nu-i ne-aparat sa joci pe patch-u ala.iti dau eu un patch bun:http://www.uploads.ws/j9fYRO. il downloadezi de acolo si desigur, transferurile nu sunt recente si iti mai dau un link cu transferuri recente adica sezon(2014-2015)cum ar fi Ter Stegen la barca, David luiz(PSG) si Cesc Fabregas la Chelsea.(si desigur Rakitic la barca, neymar la barca astea sunt sigure).Il poti descarca de aici:http://micano4u.blogspot.ro/2014/06/2007-20142015-2007-1662014.html. Aceste transferuri sunt create de micano4u.Acesta este un strain care, crede-ma stie ce creaza.eu doar ce face el imi bag in fifa.Aceste transferuri cred ca stii cum sa le bagi:fifa->cmn.cred ca stii.Succes.Sper ca te-am ajutat! eu nu cer funda nici macar nu stiu ce e aia, dar cred ca merit asa ceva.

1 răspuns: