| bobomega a întrebat:

Salut tuturor! Am si eu o problema : mi-am schimbat windows-ul din windows xp in windows 7 si cand incerc sa intru in metin imi spune : Sorry, your system doesn't support 3d graphics, please check your hardware and your system configuration then try again.
Am placa video : Intel(R) 865 G Graphics Chip Accelereted VGA BIOS. Mentionez ca pe windows xp imi mergea. Stiti ca as putea face? Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Gray77 a răspuns:

Apasa click dreapta pe icoana cu Metin si dai Run as Administrator.
Daca te-am ajutat funda te rog

| Gray77 a răspuns:

Apasa click dreapta pe icoana cu Metin si dai Run as Administrator.
Daca te-am ajutat funda te rog/

| bobomega explică (pentru Gray77):

Nup

| bobomega explică (pentru Gray77):

Nu m-a ajutat si tu macar ai citit eroarea? nu imi da eroare de acces ca sa fac asta dar oricum mersin pentru incercare