| Stan_Dragos_1987 a întrebat:

Salut tuturor ce aveti cont pe TPU! As dori sa imi spuneti de ce cand scriu numele in casuta la MinecraftSP si dau clic Enter Game se vede imaginea neagra si astept umpic dupa imi scrie mult intr-un patrat si sus scrie Bad video card drivers! Plizzzzzz spuneti-mi si mie ce sa fac pentru a imi merge MinecraftSP! !

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca placa video...

| Stan_Dragos_1987 explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult.Cred ca o sa imi repar computeru ca pe ala am o placa mai buna.Iti multumesc foarte mult. Vrei sa fim prieteni pe TPU?

| Stan_Dragos_1987 explică (pentru anonim_4396):

Da nu merge descarcat sp.