| BlueEBirdD a întrebat:

Salut tuturor! De curand mi-am facut un canal de YouTube (am un singur vide dar o sa mai fac). Cum as putea deveni mai popular?
Eu m-am gandit sa ii spun unui Youtuber sa imi faca o promovare dar majoritatea fac pe bani -_-`.Va rog sa ma ajutati. Funda! multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| xDanix1998 a răspuns:

Si eu sunt un youtuber relativ foarte mic dar na cres in timp daca vrei sa te ajut sau sa facem ceva videouri impreuna lasa-mi idul tau de mes sau skype in privatwinking

| BlueEBirdD explică (pentru xDanix1998):

XDaniX1998 mi-ar place sa filmam impreuna, dar eu am un pc foarte sab (740 mb ) si daca as incerca intr-un joc sa filmez (gen Minecraft ) mi-ar face o gramada de lag oricum am lag si fara sa filmez. Nu am id se Skype nu am mess-ul instalat si nici nu o sa-l instaez. Scuze dar poate intr-o zi vom filma.
Ce ai spune macar sa pun canalul tau la canae speciale si tu pe al meu?

3 răspunsuri:
| Di7 a răspuns:

Pai...poti sa le spui prietenilor de canal si sa se abomeze si sa scrii public pe facebook canalul tau. cum te cheama pe youtube?