| sedan89 a întrebat:

Salut Tuturor m-am inregistrat mai devreme pe site deoarece am o problema la metin2 united, cu AutoPatcher. Dau pe autopatcher si imi scrie ceva:Metin2AutoPatcher has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.Ma puteti ajuta si nu stiu ce are pc fiind ca acum o luna sau 2 luni imi mergea patcherul si tot acelasi site era si nu am reinstalat windowsul va implor ajutati-ma

3 răspunsuri:
| GoodBoyLoveGirl a răspuns:

Auzil pe alae idiotlaughing, bine sa nu vb despre el inseamna ca nu sa instalat corect incearca sa il descarci pe google explorer sau descarci opera dupa nu va mai fii asahappy Fundita?smug

| hshs a răspuns:

Sfatul meu e sa nu te mai joci metin2 pentru ca e naspa.

| sedan89 explică:

O sa incerc cum faci tu daca merge 10 funda big grin