| adriana15 a întrebat:

Mi-am luat Metin2 (in romana) si l-am instalat apoi sa il deschid, am dat "start game" si la 47.2 si imi apare eroare:"metin2.bin has encountered a problem and needs to close. we are sorry for the inconvienence."

Ajutati-ma va roog!

Răspuns Câştigător
| theo98 a răspuns:

Buna.Joc si eu metin si la instalare tio aparut asta pentru ca site-ul www.metin2.ro n ueste securizat si are virusi...si tu poate ai anti virus si de-asta nu poti sa dwd. Si mie mi s-a intamplat. Pa pa :-h!

14 răspunsuri:
| PitiqaaaxD a răspuns:

Dezinstaleaza`l si incearca sa-l instalezi din nou.

Succes.

| lololololol a răspuns:

Reinstalezi joaca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creazati cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te loghez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inta pe www.metin2. com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Activeaza contul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu la i tras bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prost de aia nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Claudio89

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleazal sau da restart la calc daca nu mere cu restart dai sa il instalezi iara...asta e viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred ca e o eroare din filele de descarcare! se mai intampla sa esueze! funda pls

| adriana15 explică:

L-am dezinstalat si instalat de multe ori si nimic.Si l-am instalat si pe ala din UKcrying

| boosss a răspuns:

Ial din nou de pe net

| boosss a răspuns:

Ial din nou de pe siteul metin 2 in romana