| Flavius_Flavius_1998_jTTn a întrebat:

Salut tuturor! Mi-am instalat jocul Watch dogs ( ma gandesc ca ati auzit de el ) si atunci cand intru in el imi da urmatoarea eroare :

Watch dogs
requires that your graphics hardware be compatible with DirectX11, and have the Directx 11 rutime installed.

Ce as putea face sa imi mearga jocul ( am instalat in pc Direct x 11 dar nu merge, am facut toate update-urile la placa video si nimic, am bagat crak si tot nu merge ) multumesc anticipat pentru raspunsuri... dau funda si tot ce mai vreti voi

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Trebuie sa ai placa video dx 11 only sa-ti poata rula jocul, altfel nu-ti intra in el. te rog specifica ce placa video ai.

| Flavius_Flavius_1998_jTTn explică:

NVIDIA quatra fx1800

| Flavius_Flavius_1998_jTTn explică:

NVIDIA quadra fx1800

Răspuns utilizator avertizat