| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor si Hristos a inviat! Deci vreau sa va intreb daca exista vreo metoda sau ceva sa poti juca PUBG gratis. In afara de metoda de a-l lua de pe play market cu ajutorul emulatoareleor si in afara de a-l juca pe telefon (oricum nu-mi merge, am un telefon praf laughing ) pentru ca am jucat acum vreo cateva saptamani pe PC-ul unu prieten si m-am distrat enorm de mult cand am jucat. Am incercat sa imi conving parintii sa mi-l cumpere dar au refuzat de fiecare data si tot spun ca nu sunt dispusi sa dea bani pe jocuri pentru calculator... (din pacate stau cam prost la capitolul bani ) am incercat si alte jocuri battle royale cum ar fi: Fortnite si H1Z1 dar nu se compara cu PUBG. Fortnite si H1Z1 bat inspre arcade dar PUBG este mult mai realist si emotiile sunt mult mai mari in timpul jocului. Asa ca daca cunoasteti vreo metoda de a putea juca PUBG gratis v-as ruga sa ma contactati pe emailul asta: wijaw23@gmail.com
Multumesc extrem de mult pentru atentie.
Sanatate!

4 răspunsuri:
| marian37 a răspuns:

Nu exista vreo metoda sa-l joci gratis. Eu strang bani pentru un pc la fel pentru a juca PUBG. Ma uit in jur de ce am nevoie cu adevarat si daca actiuniile pe care le fac sunt logice si imi aduc un real beneficiu, nu placeri inutule fara care pot trai. Asa strang bani incet, incet. Eu nu le spun parintilor ca vreau sa-mi cumpar jocuri, m-ar spargelaughing. Daca iti duce pc-ul jocul eu zic sa investesti timpul si energia cu care cauti metode sau, cum faceam eu, te plangi ca nu poti juca, intr-un mod constructiv. Salut!

| DoooarEuuu a răspuns (pentru marian37):

Este rau ca PC-ul e foarte scump. Eu am niste prieteni de familie care si_au luat un pc cu GTX 1070 TI, I7 7700k 16 gb ram... si mie mi lau dat pe ala vechi moca. si asta are GTX 1050, i5 2400, 8 gb ram. merg jocurile bine pe el. Cred ca ar trebui sa fiu fericit cu atat, mai ales ca l-am primit si gratis. altii stau o gramada de timp sa stranga banii pentru unul. Bafta in continuare cu stransul pentru PC. Sper sa ti-l ei cat mai repede

| marian37 a răspuns (pentru DoooarEuuu):

Cam la fel vreau sa-mi fac si eu pc-ul doar ca procesorul este g4560. Daca nu voi reusi, ma voi bucura ca am invatat in doua luni despre calculatoare o multime de lucruri. Mult succes si tie, te salut!

| DoooarEuuu a răspuns:

Ok... faza este ca eu nu sunt nazist. laughing)