| flavian29 a întrebat:

Salut tuturor, va cer parerea in legatura cu cerintele minime de sistem pentru a rula jocul Far Cry 4.eu am citit pe google cam de ce ai nevoie si cred ca le indeplinesc dar dupa ce am instalat jocul imi merge in reluare si imi apar tot felul de dungi colorate pe ecran.acum nu stiu daca e de la proscesor sau de la placa video..am un procesor Intel(R) Core(TM) i5 CPU 750 @ 2. 76GHZ 2.67 GHZ, 8GB RAM placa video ATI Radeon HD 5570 SI UN WINDOWS 7 64 bit.va rog sa imi dati niste sfaturi.multumesc anticipat. doar ce am terminat de jucar far cry 3 si a mers totul ok.multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| xToToShelx a răspuns:

Poftim aici un site facut special pentru a spunde daca iti ruleaza sau nu. E facut de goole
http://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/far-cry-4/12380/?p=r
Sper sa te ajute:D

| Moraru_Kevin_1994 a răspuns:

Incearca sa pui grafica la medium sau minim si ar trebui sa iti mearga mai bine sau inchide toate celelalte aplicatii sau jocuti cind te joci ca sa ai mai mult ram liber, inchide skype, messenger, aplicatii de genu care ocupa memorie chiar fara a fi folosite.