| baalial a întrebat:

Salut tuturor! Vreau sa imi creez un server de metin si nu prea stiu nimic. Am multe de discutat pe tema asta si nu stiu daca pot scrie aici asa mult. Daca cumva cineva detine informatii in acest domeniu va rog contactati-ma la id-ul de messenger baalial29.(informatiile sa fie referitoare la cat ar costa hostat-ul sau cam asa ceva, programele necesare, in principiu cam tot) Va multumesc!

1 răspuns:
| danny15 a răspuns:

Iti mai zic creca si tie a 1000 oara :iti trebuie pc foarte bun, si sa ai bani ca sa platesti curentul.