| Gameru a întrebat:

Salut.Uitati care e treaba. Vreau sa imi iau un ps3 modat cu un hard extern 500 gb sau 250 gb si faza e ca nu stiu cum sa imi fac jocuri neoriginale pe el.Cum se fac? Connectez hardul la pc si descarc si copiez sau cum.

1 răspuns:
| beatbox97alex a răspuns:

Din câte știu e cam destul de greu sa faci jocuri neoriginale, deoarece ai nevoie de mai multe programe.Mai ales dacă e modat sunt șanse sa se strice foarte repede.eu ți-as sugera sa îți cumperi unul nou.mai bine economisesti bani pentru jocuri originale decât sa îți iei unul modat si sa îți copiez tot felul de jocuri cu fisiere incorecte.