| AndreiFTW1 a întrebat:

Unii youtuberi fac serii numite "videoclipuri haioase", dar de unde iau acele videoclipuri haioase? Va rog nu raspundeti "De pe internet", vreau niste site-uri.

6 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Youtube.com

| YoChriss a răspuns:

Salut. Le iau pe pe YouTube. Cauta ''try not to laugh challenge'' si o sa gasesti si tu o gramada. Funda?

| AndreiFTW1 explică (pentru YoChriss):

Si acei youtuberii care fac videoclipurile numite "try not to laugh challenge" de unde le iau? -_-

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreiFTW1):

Ti-a spus destul de clar: de pe YouTube. Mai bine intra pe link-ul asta : .">https://goo.gl/Lx1M9iwinking. Daca te refereai cumva la altceva incearca sa explici mai bine happy

| YoChriss a răspuns (pentru AndreiFTW1):

Doamne. De pe YouTube. *facepalm*

| AndreiFTW1 explică:

Nu ati inteles...Pai atunci hai ca intreb asa: YouTuberii care fac videoclipuri numite "Try not to laugh challenge" de unde iau videoclipurile?
Si eu, le pot lua ca sa le postez pe canalul meu?(Nu tot videoclipul, anumite secvente)