| TipulCiudatDinSpateleFarmaciei a întrebat:

Salut.Unul din jocurile care mi-a marcat copilaria este Reksio si Magicienii si as avea niste intrebarisadde mentionat ca nu am mai jucat de 6 ani)
1.Se mai poate cumpara? Am intrat pe siteul ERC PRESS si l-am vazut la 12.68 lei
2. Daca se poate cumpara, este ceva ce ar trebui sa stiu(parca erau niste coduri etc). Orice lamurire imi este folositaore.Multumesc!

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Eu nu bagam coduri nicaieri :p

| TipulCiudatDinSpateleFarmaciei explică (pentru Aasdfghj):

Acum mi-l imprumuta un prieten, dar tu zici ca nu bagai cod?(nu are si revista)

| Aasdfghj a răspuns (pentru TipulCiudatDinSpateleFarmaciei):

Nu. L-am jucat acum cateva saptamani si nu am avut nevoie de niciun cod.