| adrian280 a întrebat:

Salut va implr va rog frumos ajutati-ma cum sa scap de modelul de deplocare mi-a zis sa intru in contul de google sau intrebarea de siguranta problema este ca nu le mai stiu cum pot sa il repar va rog ajutati-maaa!

1 răspuns:
| A1928im123 a răspuns:

Poti reseta telefonul. Se vor sterge toate lucrurile asa ca mai bine scoate-ti microSD si cartela. Apesi tasta mijloc, tasta pentru marit volum si tasta unde inchizi telefonul. Repet: se vor sterge toate lucrurile inclusiv numerele salvate in telefon.