| Andreeaaaaaa a întrebat:

Am si eu o problema imi apare google foarte mic si daca intru inalta parte la fel si nici nu vad ce scriebatting eyelashes va roog ajutati-maaahappy, dau fundaaaaaaaaaaaaaaaa:X

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

S-ar putea să ai hardul, prea plin de viruși! ( Iar prea mulți viruși, deja strică! )

| AlexSM86 a răspuns:

Deschizi browseru tau d net, te duci cu mouseu undeva in mijlocul lui (nu pe bara de navigare), tii apasat p CTRL si iti maresti din scrollwinking

| Anytsa a răspuns:

Ctrl ++

| adytzusiatat a răspuns:

Daca ai mozilla dai pe view/zoom/reset. Adica ctrl0

| andyspider a răspuns:

Buna ziua. Ai putea face foarte simplu: ti apasata tasta ctrl si dai de scrool-ul de la mouse in sus pentru a mari respectiv in jos pentru a micsora. Sper sa iti fie de folos!

| Beatrice_4774 a răspuns:

Daca folosesti internet explorer 7, 8, 9 nu conteaza o sa ai in dreapta jos o lupa si langa o sageata mica care este indreptata in jos dai clik si selecteaza 100%si o sa se vada binewinking