| NPetrisor a întrebat:

Salut!
Va rog, ajutati-ma!
Mi-am reinstalat windowsul si vreau sa ma reapuc de SA-MP. Cand intru in joc trebuie sa-mi verific adresa de email sau ceva de genul iar eu nu mai am acces la aceasta adresa!
Ajutati-ma va rog sa o schimb!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Daca nu ai access la adresa veche intri pe site-ul server-lui pe care vrei sa joci si iti faci alt cont pe adresa noua.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pr site-ul serverului ito faci alt cont.

| NPetrisor explică (pentru Wr3nch):

Poti reformula te rog!?

| Wr3nch a răspuns (pentru NPetrisor):

Daca nu ai access la adresa veche intri pe site-ul server-lui pe care vrei sa joci si iti faci alt cont pe adresa noua.