| andrei_3835 a întrebat:

Salut.Va rog ajutati-ma...Sa va explic.Deci Acum O zi Am instalat windows 7 (aveam xp inainte)Inainte sa instalez am pus pe o partitie niste fisiere. Windows 7 l-am instalat in C. Cealalta partitie fiind E.Si l-am instalat si nu mai am Partitia E. Dar ea exista daca ii dau sa il instalez din nou vad acolo fisierele si partitia va rog ajutor

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Cauta disk management, poate nu ai creat partitia, e doar spatiul gol acolo.