| DarkDavid a întrebat:

Va rog frumos puteti sa-mi spuneti cateva jocuri shootere sau horor de 1GRAM, windows 7 sau xp. Eu nu gasesc! Va rog sa raspundeti repede. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Toate cele de aici Http://www.tpu.ro/......-mb-video/

4 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Depinde si de placa video, nu doar de memorie ram.

Poti sa ai 1GB RAM si o placa video de 1Gb, si te poti juca Amnesia de exemplu. in schimb daca ai o placa onboard atunci nu.

| AndRobert a răspuns:

Salut! pentru horror sunt:Outlast, Amnesia the dark descent, the forest este un fel de minecraft survival, left 4 dead(1, 2,3)wrong turns, PaintKiller, Slender the Arrival, si alte jocuri ect...

| DarkDavid explică (pentru AndRobert):

Jocurile horor sunt tari dar nu de 1GRAM happy