| Norbert97 a întrebat:

Salut, vineri am pornit PC prima oara dupa o saptamana, a functionat fara probleme mentionez ca am SSD de 120GB in loc de HDD. Ma trezesc sambata dimineata si poc nu mai vrea sa citeasca SSD-u adica pornesc windowsul intru pe internet sau Skype si imi da crash la absolut orice. Doar windows explorer mai merge cat de cat in rest totul imi da crash chiar daca intru pe google chrome nu merge se blocheaza PC in totalitate si sta si se gandeste si cu intariere imi apare totu. Ma gandeam ca e windowsul ca il am expirat de vreo 3 luni o fi acela? (windows 7) Nu am patit niciodata chestia asta sa am windowsul expirat si sa imi dea crash tot am scanat PC cu antivirus a gasit 10 virusi le-am sters frumos etc. Ca configuratii PC am asa: 6GB ram ddr3, 2.90Ghz Dual-core si 2gb ddr3 128 biti placa video. M-am mai gandit ca nu primeste curent SSD apropo il mai am in garantie SSD-u. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Reinstaleaza windows si vei scapa de toate problemele 100% la 100%! Bafta! happy