| AleXx_AleXx_1990 a întrebat:

Salut vr sa incep sa fac video Pe you tube Cu metin2. As avea nevoie de cineva care sa ma invete de la inceput pana la capat. si sami si zica ce sa descarcarc. Nu imi dati situ-ri si chesti de genul eu vr ca o persoana sa imi esplice imi este mai simplu si mai usor de inteles va multumesc! Dau funda

1 răspuns:
| RIpGramMAr a răspuns:

EU Sunt experimentat in Metin2. AM fost la foarte multe turniee de mitung2. Crede-ma ma iubesc. am fost cel mai smex player de leval 5. Numele mieu este Gaby3D sau al doilea cont KaiiZo. Sunt iubitor si imi plac sabiile. Am sabie +9 crede-ma toti ma iubesc farmez in infern cu maestrul meu AlexProLel care mi-a indemnintat sabia mea care este de +9. Iubestema si tu. voi face un cont noi doar pentru tine. app. am 29 de ani si am experienta de leval 5 din 2001. si imi plac copilasii. Dami DM daca vrei sa ma iubesti.