| AleXx_AleXx_1990 a întrebat:

Salut,as dori sa incep sa fac video-uri pe You Tube cu Metin2 si am nevoie de ajutor! cine imi poate zice un program de filmat si de editat, si sami si esplice cum functioneaza tot. etc Lasati-mi Facebook, Skype, Yahoo Va multumesc happy Dau si funda!

8 răspunsuri:
| Ella192 a răspuns:

Ce fel de calculator ai?

| AleXx_AleXx_1990 explică (pentru Ella192):

Packard bell
2014 windows 8

| TiTCapac a răspuns:

Sonyvegas pro 11

| SeNNNz a răspuns:

Bandicam.com, uite un filmulet filmat de mine https://www.youtube.com/watch?v=_LRhIg_4OUU

| AleXx_AleXx_1990 explică (pentru SeNNNz):

Esti jalnic happy Iti faci reclama singur

| AleXx_AleXx_1990 explică:

Eu va rog sa imi lasati id. ceva pentru ca nu este usor sa vorbim aici si am nevoie sa imi esplicati nu sami scrieti programul. Mai bine sa-mi dati link. si esplicatie

| AleXx_AleXx_1990 explică (pentru Ella192):

Vreu esplicatie de la o persoana. nu de la un site