| Madalinx a întrebat:

Salut vreau sa cumpar de la cineva un un procesor si are 2 unul de 2. 70Ghz 2. 8Ghz si unul de 2.50 dual core imi spune si mie cineva care e mai bun? DAU FUNDA si cel care imi spune daca fac un pc bun din piesele urmatoare :hard 80gb pentru ca nu imi trebuie mai mare, rami 2gb, placa video integrata de 256mb, procesor 2. 70Ghz 2. 80Ghz FUDAAAAAAAAA

1 răspuns:
| PolBoss a răspuns:

Ia-ti procesorul de 2.50 gzh dual core, si nu e cine stie ce pc dar daca e pentru gaming e bun.