| Andreeeiii a întrebat:

Vreau sa cumpar Minecraft, si am card Maestro, pot sa il cumpar? Ca eu l-am bagat acolo si nu era bine, spunea ca nu e bun. Poate sa fi spus aia din cauza ca nu erau bani pe card?

3 răspunsuri:
| CrappinMorth a răspuns:

straight face Daca nu ai bani pe card NORMAL ca nu poti cumpara jocuri/cont de Brazzers de pe el.

| Andreeeiii explică (pentru CrappinMorth):

Voiam sa verific daca merge card Maestro, ce parte nu intelegi?

| CrappinMorth a răspuns (pentru Andreeeiii):

,,Eu l-am bagat acolo si nu era bine, spunea ca nu e bun. Poate sa fi spus aia din cauza ca nu erau bani pe card?" Cumpara Minecraft cu Paypal...bagi acolo cardul' Maestro (sau ce card ai) si il cumperi (trebuie' sa ai bani pe el.)