| catalin542000 a întrebat:

Salut vreau sa cumpar the crew ke key o intrebare.
Daca cumpar the crew gold edition imi da jocul si dlc-urile sau da numai dlc-urile fara joc?
Ca sa stiu sa nu zic ca the crew gold edition contine jocul si dlc si il eau si cand de acolo ma trezesc doar cu dlc desi pe steam spunea ca include si jocul dar vreau sa fiu mai sigur funda.

1 răspuns:
| madalinfindrihan a răspuns:

Iti da si jocul normal. Si daca tu nu l-ai primit da un report sau contacteaza steam pentru ca poate fi o eroare sau un bug la acel joc.