| XD_Jmen_1989 a întrebat:

vreau sa cumpar un joc de pe kinguin, cu steam key. Dau checkout si imi cere adresa (e ok pentru ca as e si pe steam). Apoi aleg Visa. ma redirectioneaza la alta pagina si zice Place order. Dar nu cere nimic, serie, data expirarii etc de la card. Intrebarea mea este: Jocul se livreaza prin posta sau curier ceva, si cand vine trebuie sa platesc cu cardul?

Răspuns Câştigător
| CrappinMorth a răspuns:

Doar jocurile pentru consola vin acasa.

2 răspunsuri:
| CrappinMorth a răspuns:

Esti deja automat logat pe Paypal, daca ai avut bani si ti-a dat success du-te la profilul tau si dai in jos (la dashboard), trebuie sa ai jocul acolo.

| XD_Jmen_1989 explică (pentru CrappinMorth):

Nu asta e problema. dar am mai vazut intrebari pe TPU despre asta si am vazut raspunsuri de genul "da, jocul iti vine acasa, dar platesti in avans"

| CrappinMorth a răspuns (pentru XD_Jmen_1989):

Doar jocurile pentru consola vin acasa.