| cezarc02c a întrebat:

Salut,vreau sa cumpar un joc gta v,pentru pc sa il pot juca online,dar am vazut ca sunt mai multe variante,gta v rockstar, sau social club, pe care sa il cumpar si cum pot juca online?

6 răspunsuri:
| Csander a răspuns:

Poti sa il cumperi pe oricare pentru ca toate se pot ju a online. Te-as sfatui sa il cumperi de pe Steam totusi.

| alexandru5678 a răspuns:

Deci sunt 2 variante de gta v :: Cel pentru rockstar care este mai ieftin ( codul se pune pe site-ul oficial al celor de la rockstar) si cel pentru steam care este mai scump.Nu e diferenta intre cele 2 doar ca si steamul trebuie sa faca profit.

Ps: Daca ai nelamuriri/vrei sa jucam gta v online poti sa ma adaugi pe discord la : AleX#3905
Sau poti sa lasi tu aici unde sa te gasesc.

| cezarc02c explică (pentru alexandru5678):

Ok, de unde ma sfatuiesti sa cumpar gta v, de pe eMAG sau de unde, sa ies mai ieftin?

| alexandru5678 a răspuns (pentru cezarc02c):

Adauga-ma pe discord si iti spun acolo, nu vreau sa fac reclama aici!

| cezarc02c explică (pentru alexandru5678):

Deci pun codul si downlodez jocul sau cum fac?

| alexandru5678 a răspuns (pentru cezarc02c):

Salu, poti sa ma adaugi pe Facebook sa iti explic? uite aci : https://www.facebook.com/alex.ureche.56?ref=bookmarks