| Paul_Andrei_2000_dRi9 a întrebat:

Salut, vreau sa cumpar un xbox one de pe olx sau okazii si un prieten mi-a zis sa am grija la "țepe" si sa stiu la ce sa ma uit atunci cand il testez, dar nu prea stiu la ce... adica aspectul si semnele trademark le observ dar mai e altceva?

1 răspuns:
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Nu iti ei teapa fiindca vorbesti cu dumnealui sa vi la el acasa il testezi de fata cu el, te uiti cum arata vezi daca este desfacut si daca el merge perfect, si iti place il cumperi simplu o zi frumoasa