| marian5693 a întrebat:

Vreau sa downloadez The Witcher 1 si am vazut ca sunt mai multe variante. Stie cineva care e diferenta dintre varianta de la skidrow si cea de la director's cut-prophet? Am vazut ca aia de la prophet e aproape dubla fata de cealalta.(ca marime, gb)

Răspuns Câştigător
| kid7one a răspuns:

Ia skidrow. director's cut este varianta cu scenele ne-taiete, scene care in varianta publica nu apar. so, tu vrei varianta publica, de cinema etc. deci alege skidrow happy